Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dieta i ziołolecznictwo wg Medycyny Tybetańskiej

Maj 29 @ 6:00 pm - 7:30 pm

Wydarzenie Nawigacja

Zdjęcie użytkownika Niezła Sztuka.

Niezła Sztuka zaprasza na szkolenie z dziedziny medycyny tybetańskiej.
Tematem szkolenia będzie:

Dieta i ziołolecznictwo wg Medycyny Tybetańskiej

Dieta jest pierwszym pniem leczenia w medycynie tybetańskiej. To co jemy zawsze może być lekarstwem ale też może być dla nas trucizną. Nie ma jednego przepisu na „zdrowe żywienie”. Dieta powinna być dostosowana do naszej konstytucji, pór roku i stylu życia. Zasady zdrowego żywienia bardzo przenikają się z farmakologią tybetańską czyli ziołolecznictwem. Zapraszamy wszystkich którzy chcą poznać podstawy tego obszernego i holistycznego systemu. Przewidziany jest czas na pytania i konsultację osobistą z prowadzącym.

Szkolenie poprowadzi Jakub Twardzik – uczeń dr Nidy Chenagtsanga (założyciela Międzynarodowej Akademii Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej i Sorig Khang International), masażysta, student fizjoterapii i terapeuta studiujący medycynę tybetańską od 7 lat. Instruktor tybetańskiej jogi leczniczej Nedziang i założyciel Sorig Khang Rzeszów (centrum terapii tybetańskich na Podkarpaciu).

Przy sprzyjającej pogodzie szkolenie odbędzie się na naszym ogródku, na świezym powietrzu; w przypadku pogody chłodnej i mokrej ugościmy państwa wewnątrz budynku.

Wstęp bezpłatny

Szczegóły

Data:
Maj 29
Czas:
6:00 pm - 7:30 pm